Teambuilding pro firmy

Co může být lepší než darovat svým kolegům zážítek? Vytvoříme pro Vás trénink přesně na míru! Protáhneme si tělo, lehce zaposilujeme a ukážeme si pár kotoulu , stojek a hvězd.
Zaskáčeme si na trampolíně a pohoupeme na kruzich. Ten nejlepší dárek je zážitek, 🙂
Sport je jeden z nejlepších metod jak poznat jaké part’áky máte v týmu.

Proč
Gymnastický Teambuilding?

Sportovní gymnastika není pouze cvičení, ale také skvělý způsob, jak posílit týmovou ducha. Tato disciplína vyžaduje precizní synchronizaci a vzájemnou důvěru mezi členy týmu. Při výběru sportovní gymnastiky na teambuildinng můžete dzůraznit spolupráci, komunikaci a vzájemnou podporu, což jsou klíčové prvky úspěšného týmu. Zároveň se účastníci mohou těšit na zlepšení flexibility, síly a koordinaca, což přispívá k celkovému zdraví a pohodě.

Náš Team

Kde lekce probíhají?

Sportovní klub Hradčany

Gympra

Naši partneři

Gymnastika pro všechny

Tel:

775 188 006

vyrobil©r4v3nst3rn.cz